Patalynės komplektai

Prekių kategorijoje patalynės komplektai yra gausus nuostabaus grožio patalynės komplektų pasirinkimas, kuris suteiks grožio ir jaukumo jūsų namams! Okad Jūsų miegamasis būtų kaip įmanoma jaukesnis, mielesnis ir patrauklesnis Jūsų akims rekomenduojame įvairius patalynių komplektus su įvairiausiais raštais, spalvomis ir stiliais. Čia galima rasti tokių patalynės komplektų: 3D efekto, medvilninių, flanelės, mikropluošto ir gausybės kitokių patalų.

Patalynės komplektai yra vertinami 5.0 balais iš 5 , atsižvelgiant į 15 įvertinimų.
3D patalynės komplektai kainuoja nuo: 12EUR iki 60EUR
Kategorijos
Patalynės komplektai

patalynes komplektai

Patalynės komplektai

Tai puiki dovana įvairiausių progų metu. Patalynė gali būti dovanojama per gimtadienius, vestuves, krikšynas ir visomis kitomis progomis. Parinkę išskirtinį komplektą tikrai nustebinsite ir suteiksite daug džiaugsmo ir šiltų jausmų.

Nustebinkite savo mylimąjį su raudono atspalvio patalais, kurie pažadins aistrą ir jausmus.

Rodyti:
Rikiuotė:
Rodoma nuo 1 iki 80 iš 280 (4 puslapių)
Rodoma nuo 1 iki 80 iš 280 (4 puslapių)
Rekomendacijos kaip prižiūrėti patalynės komplektus

Patalynės komplektai - PRIEŽIŪRA

Medvilninė patalynė

Kaip perkami patalynės komplektai visada galvojama apie tai kaip ji atrodys po daugelio skalbimų ir bendro naudojimo. Kad  patalynės komplektai atrodytų gražiai ir ilgai tarnautų būtina tinkama priežiūra. Atkreipkite dėmesį į audinio storį, kuo jis plonesnis tuo atidžiau reikėtų. Medvilnę su šviesiomis spalvomis reikėtų skalbti iki 60 laipsnių Celsijaus temperatūros. O ryškesnę, ypač su įvairiomis melsvomis spalvomis pasirinkti tik iki 40 Celsijaus laipsnių, kitokiu atveju galima išblukimas.

Nerekomenduojame naudoti Jokių baliklių, o taip pat atkreipiame dėmesį, kad jau dauguma skalbimo priemonių būna jau su balikliais todėl ypatingas dėmesys turėtų būti skirtas ryškesnių spalvų patalynėms. Skalbiant antklodes ir užvalkalus rekomenduojame juos išversti ir skalbti iki 60 laipsnių Celsijaus temperatūros.

Sintetinė patalynė

Sintetinai patalynės komplektai prižiūrimi paprasčiausiai. Tokio tipo patalynei tinka ir skalbimo milteliai, ir skystos skalbimo priemonės. Sintetinę patalynę rekomenduojama skalbti  skalbimo mašinoje naudojant skystą skalbimo priemonę 60  laipsnių Celsijaus temperatūroje. Naudokite švelnų skalbimo režimą.

Pūkų patalynė

Kas turi pūkinius patalus nuolat visuomet pakankamai dažnai juos vėdinkite ir purenkite, tačiau nereikia daužyti. Šiai patalynei jau rekomenduotinas ir cheminis valymas. Galite skalbti ir patys, bet tai jau sudėtingiau, nes reikia skalbti dideliame vandens kiekyje su skystu muilu ir naudokite tik apie 1/3 įprasto skalbimo priemonės  kiekio esant temperatūroje 60 laipsnių Celsijaus temperatūros ir nenaudokite jokių baliklių. O antklodes galiam skalbti po vieną su skalbimo mašina, tačiau jos minimali turi būti didelė, net iki  9 kg. O prieš skalbiant pagalvę rekomenduojame užvilkti užvalkalą arba skalbimo maišelį, kad skalbyklė neužsikimštų pūkais

Vilnonė patalynė

Vilna tai toks produktas, kuris nuo seno yra vertinama kaip natūralus ir geras produktas, pasižymintis puikia šilumos izoliacija ir geru oro pralaidumu. Vilna geba sugerti labai didelį vandens garų kiekį. Kiekį sudaro net ikii 33% savo pačios svorio ir nesukelia drėgmės pojūčio. Vilna su savo ypatingomis savybėmis nepritraukia dulkių, o tai pasireikš kokybiškesniu Jūsų miegu tokiuose pataluose.
Apie priežiūra:
Vilnonę patalynę rekomenduojama reguliariai išvėdinti ir išpurtyti ir tokiu būdu ji ilgiau išliks puri. O norint kuo ji ilgiau džiaugtų, patariame ją ir pašukuoti. Prieš šukuojant  išvalyti kaip kilimą sausame sniege ir tuomet šukuoti su šukomis. Šukos turi būti minkštos su plastikiniais arba natūraliais šereliais. Esant poreikiu galima daryti ir cheminį valymą. O norint skalbti būtina pasidomėti ar ją galima skalbti ir tuomet išsiaiškinkite kokiomis sąlygomis tai rekomenduotina daryti..
Kai kuriuos vilnos gaminius galima skalbti ir rankomis. Iš vilnonių audinių tinkamiausiai tinka skalbti merinosų avių vilnos gaminius, nes jie elastingi ir ilgiausiai išlaiko savo formą. Skalbiant rankomis negalima merkti į karštą vandenį, o priemonės turi būti skirtos tik vilnos audiniams , vandenį reikia atsargiai nuspausti ir jokiu būdu stipriai negręžti. Vilną patartina skalbti tik šaltame vandenyje.
Vilnos džiovinimas taip pat nebetkoks, nes geriausia džiovinti ant lygaus paviršiaus ir jokiu būdu nedžiauti ant radiatoriaus ar ant kito karšto paviršiaus.

Šilkinė patalynė

Šilko patalynės komplektai rekomenduotini skalbti iki 30 laipsnių Celsijaus temperatūros. Rekomenduojame šilkinių audinių priežiūrą patikėti specialistams ir profesionalams. Šilko audiniams taip pat reikalingas pakankamas vėdinimas, todėl nepamirškite vėdinti bent du kartus per metus. Šilko patalus laikykite saulės spinduliams nepasiekiamoje vietoje kad jie išlaikytų ilgiau sodrias spalvas.

Patalynės komplektai - priežiūros apibendrinimas

Vienas iš svarbiausių akcentų laikykitės gamintojų nurodytų informacinių. Atkreipkit dėmesį gal patalynė turi ypatingą skalbimo reikalavimą ypač tokių reikalavimų gali pasitaikyti brangesniems iš retesnių medžiagų padarytiems audiniams. Laikykitės vandens temperatūros reikalavimų ir nustatykite maksimaliai leidžiamą temperatūrą, bet jokiu būdu neviršinkite jos. Rūšiuokite ir skalbkite pagal spalvas. Atsargiai naudokite skalbimo priemones ir jų kiekį. Rekomenduotina džiovinti lauke (jei yra galimybė), nes. saulės šviesa yra natūrali dezinfekcijos