Namų kvapas "PARACURU"

Prekės kodas: KVAP/PARA/24/6168/MR
Prieinamumas: 5
27.00€PRABANGOS dvelksmas -Jūsų namams. Šie Prabangūs, Parfumuoti, Ekskliuzyviniai ir Išskirtiniai namų kvapai gali būti neatsiejamas jūsų namų akcentas. O gal ieškai dovanos? Tai gali būti puiki dovana. Būk originalus, o gal ir šiek tiek šmaikštus, nustebink tau artimus žmones puikia dovana . MAROZ PERFUME namų kvapai yra aukščiausios kokybės, kurie pasižymi maloniu, ilgai išliekančiu ir ypač prabangiu kvapu. Maroz perfume namų kvapai nišiniai bei unikalūs, taip pat visiška naujiena šioje srityje Lietuvoje, tinkami tiek dovanoms, tiek ypatingai kaip suvenyras turistams ar lauktuvėms iš Lietuvos. Namų kvapai pagaminti Lietuvoje, aukščiausios kokybės bei tinkami iki maždaug  50 kv.m. patalpoms kvepinti.

Paracuru- naujas Maroz perfume namų kvapas, kuris pavadintas mažo žvejų kaimelio Brazilijoje garbei. Paracuru yra įsikūręs prie pat Atlanto vandenyno ir apsuptas didingų smėlio kopų. Į namų kvapą sudėtas jausmas apie kieme augančius mangus, kokosus, papajas ir bananus, apie vandenyną, kuris visuomet nemažiau nei +27 laipsnių ir jame plaukioja vėžliai, apie kopų smėlį, kurį neša vėjas ir žinoma Caipirinhos kokteilį prie baseino. Tai štai toks tas Paracuru kvapas, kuris nuneš jus šaltą ir niūrų rudenio vakarą tiesiai į Braziliją.

Viršutinės natos:  Karamelė, apelsinas, melionas, laimas, kartusis apelsinas, žaliųjų lapų natos, greipfrutas.

Vidurinės natos:  Našlaitė, rožė, levanda.

Apatinės natos:  Baltasis muskusas, gintaras, pačiulis. 

Naudojimo instrukcija:  Atidarius kvapų buteliuką ir sudėjus lazdeles, reikia palaikyti parą laiko ir tuomet jas apversti, vėliau rekomenduojama lazdeles vartyti bent kartą savaitėje. Namų kvapo užtenka net iki 6 mėnesių ir ilgiau, priklausomai kiek lazdelių naudojama ir kitų aplinkos veiksnių. Norint, kad kvapas būtų intensyvesnis, patartina naudoti visas lazdeles, jei norite naudoti pvz mažesnėje patalpoje, lazdelių reiktų mažiau.

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje:www.jonukopatalai.lt © 2024